GAME SCHEDULE

Game sign ups can be found at Eventbrite

Come join the Discord now!

In the list below, day is based on UTC, so check your local timezone before you sign up, just to be sure!

Events with a * symbol are unticketed, unlimited player playalong games viewable at NonaKnowsGames

Events with a ^ symbol are unticketed, unlimited player playalong games viewable at ChixCanGame

Friday UTC

  • 20:00 UTC Baseball Highlights hosted by Phillip Millman

  • 20:30 UTC 6 Nimmt hosted by Needy Cat Games

  • 21:00 UTC The Rival Networks hosted by Shayla Rucker

  • 21:30 UTC Welcome To^ hosted by Chix Can Game

  • 22:00 UTC RPG Dungeons & Dragons 5e Nerdz Garage

  • 22:30 UTC Wingspan hosted by Analog Gamer Grrrls

  • 23:00 UTC RPG Weird Stories hosted by Devin Bruno

  • 23:30 UTC Steven Universe: Beachapalooza hosted by Erica Hayes-Bouyouris

Saturday UTC

  • 00:00 UTC Squire For Hire hosted by Jon Merchant

  • 00:30 UTC Cartographers hosted by Game Enthus

  • 01:00 UTC Night Cage hosted by Smirk & Dagger

  • 01:30 UTC Macaron hosted by Ta-Te Wu

  • 02:00 UTC Arch Ravels hosted by XYZ Games

  • 02:30 UTC Roar and Write hosted by Carla Kopp

  • 03:00 UTC Troyes hosted by Michelle Ell

  • 03:30 UTC Mum the Words The Mumbling Game hosted by Cedric Byrd

  • 04:00 UTC Mind MGMT hosted by Jay Cormier

  • 04:30 UTC Welcome To^ hosted by Chix Can Game

  • 05:00 UTC Takenoko hosted by Amanda Panda

  • 07:30 UTC Trails of Tucana* hosted by Nona de Koning

  • 08:00 UTC Adventure Mart hosted by Hub Games

  • 09:00 UTC Hawaii hosted by Nona de Koning

  • 10:00 UTC Dinogenics hosted by Captain Ameritrash

  • 10:30 UTC Movie Nights hosted by Rafael Tavares

  • 11:00 UTC Niagara hosted by Nona de Koning

  • 11:30 UTC Monster Fluxx hosted by 3 Gears Games

  • 12:00 UTC Takenoko hosted by Nona de Koning

  • 12:30 UTC -playtest-hosted by Break My Game

  • 13:00 UTC Dice Forge hosted by Nona de Koning

  • 13:30 UTC -playtest-hosted by Break My Game

  • 14:00 UTC In too Deep hosted by Burnt Island/Sean Jacquemain

  • 14:30 UTC MonsDRAWsity hosted by Eric Slauson

  • 15:00 UTC RPG Ready, Set, Bake! hosted by Benjamin Phelps

  • 15:30 UTC Night Cage hosted by Smirk & Dagger

  • 16:00 UTC High Rise hosted by Shayla Rucker

  • 16:30 UTC Lorenzo il Magnifico hosted by Analong Gamer Grrrls/Christine

  • 17:00 UTC Patchwork Doodle* hosted by Nona de Koning

  • 17:00 UTC The Deadlies hosted by Smirk & Dagger

  • 17:30 UTC AnnaPurna hosted by Becca Horovitz

  • 18:00 UTC In Too Deep hosted by Burnt Island/Sean Jacquemain

  • 18:30 UTC Adventure Tactics hosted by Nicholas Yu

  • 19:00 UTC RPG The Excellents hosted by 9th Level Games

  • 19:00 UTC Roll & Cook* hosted by Nona de Koning

  • 19:00 UTC On the Rocks hosted by Michael Pittre

  • 19:30 UTC Zoom in Barcelona hosted by Nuria Casellas

  • 20:00 UTC The Rival Networks hosted by Shayla Rucker

  • 20:30 UTC Endangered hosted by We're Not Wizards/Richard

  • 21:00 UTC Planet Unknown hosted by Over Knight Games

  • 21:30 UTC The Voyages of Marco Polo hosted by Michelle Ell

  • 22:00 UTC RPG Great Glog Games hosted by 3 Gears Games/Amanda

  • 22:30 UTC Artish hosted by Amelie le Roche

  • 23:00 UTC RPG Weird Stories hosted by Devin Bruno

  • 23:30 UTC PopCats Fighter hosted by Estefania Rodriguez

Sunday UTC

  • 00:00 UTC Charmed and Dangerous hosted by Th3rd World/Nate Murray

  • 00:30 UTC Castles of Burgundy hosted by Kimberly Revia

  • 01:00 UTC Night Cage hosted by Smirk & Dagger

  • 01:30 UTC Squire for Hire hosted by Jon Merchant

  • 02:00 UTC Imperial Settlers: Empires of the North hosted by Analog Gamer Grrrls/Christine

  • 02:30 UTC Yokohama hosted by Michelle Ell

  • 03:00 UTC RPG A Vital Vintage hosted by Kailey Bray

  • 03:30 UTC Herbaceous hosted by AnnaMaria Jackson-Phelps

  • 04:00 UTC Rallyman hosted by Luna Shore

  • 05:00 UTC Takenoko hosted by Amanda Panda

  • 07:00 UTC Dinogenics hosted by Captain Ameritrash

  • 07:30 UTC Railroad Ink* hosted by Nona de Koning

  • 08:00 UTC Flip Over Frog hosted by Hub Games

  • 09:00 UTC Origin hosted by Nona de Koning

  • 10:00 UTC Nuts! hosted by Matthew Thomas King

  • 11:00 UTC La Isla hosted by Nona de Koning

  • 11:30 UTC Pandemic Hot Zone hosted by 3 Gears Games

  • 12:00 UTC Dogo Dash hosted by Talita Rhein

  • 12:30 UTC -playtest-hosted by Break my Game

  • 13:00 UTC Roll & Cook* hosted by Nona de Koning

  • 13:00 UTC Yogi Stock Guru hosted by Bez Shahriari

  • 13:30 UTC -playtest-hosted by Break my Game

  • 14:00 UTC In Too Deep hosted by Burnt Island Games/Sean Jacquemain

  • 14:30 UTC Tattoo Stories hosted by Eric Slausen

  • 15:00 UTC Rajas of the Ganges hosted by Analog Gamer Grrrls/Christine

  • 15:30 UTC Night Cage hosted by Smirk & Dagger

  • 16:00 UTC High Rise hosted by Shayla Rucker

  • 16:30 UTC Fantastic Factories hosted by Cardboard Kid

  • 17:00 UTC Cartographers* hosted by Nona de Koning

  • 17:00 UTC Cascadia hosted by FlatOut Games

  • 17:30 UTC AnnaPurna hosted by Becca Horovitz

  • 18:00 UTC In Too Deep hosted by Burnt Island Games/Sean Jacquemain

  • 18:30 UTC Roar and Write hosted by Carla Kopp

  • 19:00 UTC RPG Business Wizards hosted by 9th Level Games

  • 19:30 UTC Bosk hosted by Erica Hayes-Bouyouris

  • 20:00 UTC Popcats Fighter hosted by Estefania Rodriguez

 
  • Facebook
  • Twitter

©2020 by Shelf-a-pa-Luza. Proudly created with Wix.com